Privatumo politika

Asmeninę informaciją perkant prekes šioje elektroninėje parduotuvėje prašoma nurodyti tik pateikiant užsakymą. Ši elektroninė parduotuvė įsipareigoja neatskleisti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai informacija yra būtina partneriui, teikiančiam prekių pristatymo ar kitas su pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytais atvejais ir tvarka. Pirkėjas šioje el.parduotuvėje gali registruotis. Atlikdamas registraciją – pirkėjas privalo užpildyti registracijos formą. Pirkėjas sutinka registracijos formoje pateikti teisingą, tikslią ir išsamią informaciją apie save, atsakydamas į klausimus, kurie pateikiami registracijos formoje. Taip pat pirkėjas įsipareigoja šią informaciją, jei ji pasikeičia – atnaujinti. Jei pirkėjas pateikia neteisingą informaciją – elektroninė parduotuvė turi teisę sustabdyti arba nutraukti pirkėjo registravimą ir atsisakyti pirkėjui teikti savo paslaugas.

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymo būdas: Visi produktai gaminami pagal individualų užsakymą (per 5-7 darbo dienas nuo užsakymo priėmimo) ir išsiunčiami DPD kurjeriais per 2-3 darbo dienas nuo produkto pagaminimo, gavus apmokėjimą (nebent nurodyta kitaip). Jūs galite asmeniškai atsiimti užsakymą Vilniuje (iš anksto su mumis susisiekus tel. +37062543108) darbo dienomis, Jums patogiu metu. Lietuvos teritorijoje DPD kurjeris siuntą Jums pristatys į namus, biurą ar bet kokiu kitu, Jūsų pasirinktu adresu per 2-3 darbo dienas.
Apmokėjimo būdas: Prekių kainą ir visas išlaidas, susijusias su prekių pristatymu galima sumokėti naudojantis PaySera, pagal išankstinę sąskaitą.
Pasirinkus tinkamą banką, Jums elektroniniu paštu bus išsiųsta išankstinė sąskaita faktūra. Gavę apmokėjimą, netrukus pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą.
Sumokėti už prekę galite ir grynais pigais, užsakymo atsiėmimo metu.

Prekių grąžinimas

Žaislai yra negrąžintinų prekių sąraše (Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintų Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių 14 punktas), tad kokybiški žaislai grąžinami tik tuo atveju, jei nuo prekės įsigijimo/atsiėmimo praėjo ne daugau kaip 3 dienos, jei nepažeista prekės pakuotė, nėra prekės panaudojimo žymių, žaislai yra tos pačios komplektacijos.
Parašykite mums el. laišką adresu info@supkis.lt ir informuokite, jei ketinate grąžinti prekę.
Grąžinamos prekės išsiuntimu turėsite pasirūpinti Jūs. Rekomenduojame naudotis registruoto pašto arba kurjerio paslaugomis.
Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 10 dienų pervesti pinigus į Jūsų sąskaitą.

Duomenų apsauga

Supkis.lt elektroninė parduotuvė užtikrina, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys saugūs. Supkis.lt visada stengsis apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.
Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu susisiekiant su
Supkis.lt komanda. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais.
Visa el. parduotuvėje esanti informacija yra reguliuojama naudojant saugų duomenų perdavimo protokolą – SSL.