SUPKIS žaislai

Kad vaikystė būtų nerūpestinga ir linksma

Labas,

Esame tėtis ir mama, kurie savo augančiam ir vietoje nenustygstančiam smalsuoliui tarp didelio žaislų pasirinkimo ieškojo neperkrauto garsų ir šviesos efektais, o paprasto ir lavinančio, nekenksmingo žaislo. Žaislo, kuris patenkintų mūsų judruolio nuolatinį poreikį judėti ir dūkti, ir tuo pačiu padėtų sveikai lavėti. Paskendus paieškose, vieną dieną, dėka mūsų vaiko poreikių, mažose kruopštaus tėčio dirbtuvėlėse gimė unikalus, iš medžio pagamintas daugiafunkcinis žaislas-sūpuoklės, kuris pateisino mūsų smarkuolio lūkesčius su kaupu.

Matydami mūsų sūnaus žaislu besidžiaugiančius draugų vaikus, supratome, kad tokius žaislus galėtų turėti ne tik jis, bet ir Tavo ateities herojus.

Mūsų vienas iš tikslų – žaislus kurti tik iš natūralių, sertifikuotų, ekologiškų medžiagų, kurie atitiktų kokybės ir saugumo standartus, būtų tvarūs ir ilgaamžiški.

Žinojimas, kad mūsų sukurti žaislai padeda vystyti vaikų fizinę galią, stambiąją motoriką, vaizduotę, o žaidžiantiems vaikams jie sukelia džiaugsmą – nepakartojamas jausmas!